• Erenler Organize Sanayi Bölgesi
    4.Sokak No:4 Merkez/Aksaray

otopark ges sistemleri

Hizmetler Güneş Enerjisi Santralleri

otopark ges sistemleri

Açık otoparkların güneş panelleri ile kapatılması sayesinde enerji açığımızın bir bölümünü azaltabiliriz.

 

Projelendirmesi ve üretimi firmamız tesislerinde yapılan çeşitli boyutlardaki otopark sistemleri, hem araçların hava olaylarından etkilenmeklerini önlemekte, hem de elektrik üreterek, yatırımıcısına gelir sağlamaktadır.

 

Firmamız, müstakil konut çözümlerinden, alışveriş merkezi ve AVM açık otoparklarına uygulanabilecek çözümlere kadar çok geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

 

Ticari alanlar için geliştirilmiş olan prototip üretimimiz, fabrikanızın bahçesinde elektrik üretimine başlamaya hazırdır. Sunmuş olduğumuz teknoloji ile, her bir güneş panelinin günlük üretimine kadar takip edebilir ve aynı zamanda müşterilerinizin daha konforlu şekilde araçlarını parketmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Yazın araçlara gölge sağlayan otopark çözümümüz, bahar ve kış aylarında araçları ve sürücüleri yağış altında kalmaktan da korumaktadır.

 

Ticari otopark sistemlerine eklenmiş olan reklam panosu modüllerimiz ile, araçlarını parkeden müşterilerinize ayrıca görsellikler sağlayabilirsiniz. Bu panoların kiralanması ile oluşacak ekstra gelirler de yatırmınızın geri dönüşünü hızlandıracaktır.