• Erenler Organize Sanayi Bölgesi
    4.Sokak No:4 Merkez/Aksaray

Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Kurumsal

SMI GRUP

SMI GRUP, 2007 yılında, kendine has vizyonuyla, Türkiye’nin yassı çelik ve rulo sac işleme merkezi olarak kuruldu.

Yaptığı yeni yatırımlarla kendini sürekli yenileyen SMI GRUP, kurulduğu günden bu yana akılcı yatırım, müşteri merkezlerine olan yakın konumu ve teşvik avantajıyla büyük bir stratejik öneme sahiptir.

SMI GRUP, günde 50 ton üretim kapasitesiyle sektörünün öncülerinden biri ve galvanizli sac işleme konusunda Türkiye’ nin iyileri konumundadır.

SMI GRUP, çelik ve enerji sektöründe, kaynaklı imalat, rollformingprosesler, yassı mamul işleme, talaşlı imalat ile kumlama ve boya alanındaki tüm gereksinimleri karşılamaktadır.

SMI GRUP, ürünlerini yüksek kalite standartlarına göre, kontrol ederek sevk etmekte ve çalışan kalifikasyonu ile kalitesinin devamlılığını ve geliştirilmesini garanti altına almaktadır. SMI GRUP’un pazardaki güçlü konumunun temelini, dinamik iş gücü, yenilikçi yaklaşımı, gelişime ve büyümeye yönelik yatırım sürekliliği, müşteri odaklı hizmet ve kalite anlayışı oluşturmaktadır.            

SMI GRUP, müşterileriyle sıkı ilişki içinde bulunarak, müşteri gereksinimlerine özel çözümler üretmekte, kalifiye saha montaj ekiplerinden aldığı geri bildirimlerle ise, kendisini sürekli yenilemektedir ve böylece müşterilerine, butik bir üreticiden hizmet almanın avantajlarını en üst düzeyde sunmaya çalışmaktadır.

SMI GRUP’ un kurulduğu günden bu yana uygulamakta olduğu, “0 hata analizi” sisteminin de, bu başarıda önemli payı bulunmaktadır.

Bu üstün özellikleri, SMI GRUP’ un, çelik ve enerji sektöründe, en önemli tedarikçilerden birisi olmasını sağlamaktadır. SMI GRUP, Türkiye’nin, güneş enerjileri için, alt konstrüksiyon ve bağlantı elemanları ile, endüstriyel tesisler için, çelik konstrüksiyon üreten önemli bir şirketidir. Daima ileriyi ve sektöründe öncü olmayı hedefleyen SMI GRUP, sahip olduğu kalite belgeleri ve uzmanlık sertifikaları ile de sektöründe ilklerin öncülüğünü yapmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kullanmaya başladığı 0 hata analizi, müşteri memnuniyeti, acil durum yönetimi, hedefe uyum tabloları, 5S veöneri yönetimi, sürekli iyileştirme çalışmalarının temelinde yer almaktadır.

Tüm üretim faaliyetlerinde çevrenin korunmasına büyük önem veren SMI GRUP,mevcut ve gelişen üretim kapasitesi,üstün teknolojisi,yetişkin ve dinamik iş gücü, iş güvenliğine verdiği önem, yenilikçi düşünce yapısı ve müşterilerine özel hizmet sunabilme yeteneğiyle sektörün öncü şirketi olmaya gayret göstermektedir.

SMI GRUP

Çelik ve Makina Endüstrisi / Güneş Mekanikleri Endüstrisi   

189+

Proje

169+

Referans

15+

Tecrübe

Video